Karpacz na Last Minute

Atrakcje pod Śnieżką

KARPACZ ZAPRASZA!!!

 

 

Lubicie wypoczynek w górach? Cenicie sobie bliskość miasta, piękno krajobrazów i przyrody, świetnie przygotowane piesze i rowerowe szlaki turystyczne, mnóstwo atrakcji dla dzieci, imprezy dla dorosłych i rozbudowaną bazę dla sportowców? Zapraszamy do Karpacza! Tu każdy znajdzie coś dla siebie!

 

 

Karpacz położony u podnóża Śnieżki jest znany przede wszystkim z turystyki górskiej i krajobrazowej, której służą dobrze rozwinięte szlaki piesze o różnym stopniu trudności. Ale Karpacz to nie tylko góry - miejscami wartymi odwiedzenia oprócz wejścia na najwyższy szczyt Karkonoszy i zwiedzania obserwatorium meteorologicznego,  są m.in. drewniana Świątynia Wang zbudowana bez użycia gwoździ, japoński ogród Siruwia, a dla rodzin z dziećmi Muzeum Zabawek, Park Bajek, interaktywna Wystawa Klocków Lego czy Miasteczko Western City z pokazami umiejętności kowbojów i Indian. Stolica Karkonoszy proponuje także atrakcje dla miłośników aktywnego wypoczynku – w Karpaczu działa całoroczne lodowisko, aquaparki, park linowy i letni tor saneczkowy, w okolicy można również pojeździć konno.

 

 

Karpacz jest też doskonałą bazą wypadową do odwiedzenia naszych południowych i zachodnich sąsiadów. Z Karpacza organizowane są całodniowe wycieczki do Pragi, ze zwiedzaniem stolicy Czech, kompleksu pałacowego Zwinger w Dreźnie oraz do Skalnego Miasta. Atrakcyjną propozycją jest także szlak zamkowy – zwiedzanie Doliny Pałaców i Ogrodów w Kotlinie Jeleniogórskiej, ruin zamku Chojnik oraz odrestaurowanego zamku Książ, kryjącego do dziś wiele tajemnic z okresu II Wojny Św.

 

 

Świetną bazą noclegową jest Ośrodek Wypoczynkowy Stokrotka położony w Karpaczu Górnym z pięknym widokiem na pasmo górskie Sudetów - Karkonosze. Ośrodek składa się z czterech budynków z przestronnie urządzonymi pokojami. Oferuje możliwość pobytu z dwoma posiłkami lub samymi śniadaniami, na terenie ośrodka znajduje się sauna, bilard, stół do tenisa stołowego oraz kącik zabaw dla dzieci i miejsce na organizację ogniska. W Stokrotce proponujemy pobyty indywidualne przez cały rok w atrakcyjnych cenach.

 

 

Już teraz możesz skorzystać ze specjalnej promocji na wakacyjny pobyt w ośrodku wypoczynkowym Stokrotka. Specjalnie na lato przygotowaliśmy obniżone ceny na 7-dniowe pobyty wypoczynkowe z dodatkowymi atrakcjami, a także niższe ceny noclegów. Sam decydujesz w jakim terminie chcesz wypoczywać – sprawdź nasze oferty Last Minute i wypoczywaj taniej!