ZAPYTANIE O MIEJSCA:Karpacz Halny

 

Ośrodek Wypoczynkowy Halny to obiekt kameralny - posiada 38 miejsc noclegowych w jednym budynku Do dyspozycji gości: jadalnia, drink bar, siłownia, sauna, kabina wodna z masażem, miejsce na grill i ognisko, ogród piwny, a także plac zabaw dla dzieci i parking.

POŁOŻENIE

Ośrodek usytuowany jest u podnóża najwyższego szczytu Karkonoszy - Śnieżki, z doskonałymi widokami na pasmo Karkonoszy, panoramę Karpacza oraz Kotlinę Jeleniogórską. Do centrum Karpacza ok. 20 minut pieszo. Na atrakcyjność położenia pensjonatu wpływa niewątpliwie bliskość szlaków turystycznych i Świątyni Wang. Dojazd do ośrodka autobusem PKS lub prywatnych przewoźników do przystanku Pegaz w Karpaczu Górnym (oddalonym od ośrodka o około 100 m).

ZAKWATEROWANIE

Pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe wyposażone w łazienkę, TV SAT, lodówkę, radio budzik. Pokoje typu studio z łazienką: (1+1) (2+1) (2+2) (2+3) składające się z dwóch niezależnych pokoi wyposażonych w TV, lodówkę, radio. Pokoje o podwyższonym standardzie: 2, 4 – osobowe (z możliwością dostawki) wyposażone w łazienkę, TV SAT, lodówkę, składające się z dwóch pomieszczeń (sypialni z łożem małżeńskim lub tapczanami oraz pokoju dziennego z rozkładanymi sofami).
Wyżywienie: 2 posiłki dziennie: śniadanie (bufet szwedzki) i obiadokolacja (serwowana). Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją, a kończy śniadaniem.
Doba hotelowa: 15:00 – 10:00. Parking: przy ośrodku ogrodzony bezpłatny, monitorowany. Dodatkowo płatne: opłata klimatyczna, płatna w ośrodku (dorośli 2,20 zł/dzień pobytu). Zwierzęta bezpłatnie po uprzednim uzgodnieniu z ośrodkiem.

OŚRODEK CAŁOROCZNY

                            


 

 

 

Karpacz miejscowość wypoczynkowa położona w Karkonoszach – najwyższym i największym masywie górskim Sudetów, w dolinie Łomnicy i jej dopływów. Z Karpacza prowadzą szlaki turystyczne do Karkonoskiego Parku Narodowego wraz z najwyższym szczytem Śnieżki. To doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku i kontaktu z przyrodą przez cały rok. W Karpaczu i okolicach czeka na turystów wiele atrakcji i miejsc do zwiedzania. Dzięki swojemu naturalnemu urokowi, rozległości i położeniu pod najwyższym szczytem Sudetów Zachodnich - Śnieżką, Karpacz jest najlepszym punktem wypadowym w Karkonosze.

Atrakcje - Apteka „Pod Złotą Wagą”, Dom Henryka Tomaszewskiego, Dom Morgensterna, Dom Ostatniego Laboranta, Dziki Wodospad, Karczma Sądowa, Kościół Najświętszego Serca Jezusa, Kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, Krucze Skały z granitognejsowym urwiskiem skalnym, Lipa Sądowa, miejsce Anomalii Grawitacyjnej, Muzeum Sportu i Turystyki, Muzeum Zabawek, Park Bajek, Skała Granitowa Marmit, Skałki na Karpatce - Punkt Widowiskowy (Karpatka 726 m n.p.m), Skocznia Narciarska Orlinek, średniowieczna drewniana Świątynia Wang, Sztolnie- Wejście do Starej Sztolni, Zapora na Łomnicy, Miejska Kolej Linowa na Kopę, kaplica Świętej Anny, tor saneczkowy w centrum Karpacza, miasteczko Western City. Nad wszystkimi tymi atrakcjami góruje Śnieżka (1602 m n.p.m.) – po drodze na Śnieżkę schronisko Samotnia oraz Schroniska Strzecha Akademicka. Z Kopy pieszo w ciągu godziny można zdobyć Śnieżkę. W Karpaczu turyści mogą wieczorem bawić się w dyskotekach lub posiedzieć w licznych pubach, które znajdują się w centrum miasta.

 

 

Termin Typ pokoju Cena Informacje dodatkowe


 

01.03 - 30.03.2018

03.04 - 27.04.2018

04.05 - 22.06.2018

 

Pokój z łazienką 75 zł/os. nocleg ze śniadaniem (pierwsza doba)
68 zł/os.

nocleg ze śniadaniem (każda następna doba)

90 zł/os. nocleg z 2 posiłkami (pierwsza doba)
80 zł/os. nocleg z 2 posiłkami (kolejne doby)
Pokój o podwyższonym standardzie 97 zł/os. nocleg ze śniadaniem (pierwsza doba)
 
90 zł/os. nocleg ze śniadaniem (kolejne doby)
120 zł/os. nocleg z 2 posiłkami (pierwsza doba)
105 zł/os. nocleg z 2 posiłkami (kolejne doby)
01.09 - 22.12.2018  Pokój z łazienką

75 zł/os.

nocleg ze śniadaniem (pierwsza doba)

69,50 zł/os.

nocleg ze śniadaniem (każda następna doba)

88 zł/os.

nocleg z 2 posiłkami (pierwsza doba)

79,50 zł/os.

nocleg z 2 posiłkami (każda następna doba)
Pokój o podwyższonym standardzie 100 zł/os. nocleg ze śniadaniem (pierwsza doba)
90 zł/os. nocleg ze śniadaniem (każda nastepna doba)
118 zł/os. nocleg z 2 posiłkami (pierwsza doba)
108 zł/os. nocleg z 2 posiłkami (każda następna doba)

Wyżywienie 2 x dziennie (HB): śniadanie bufetowe i obiadokolacja serwowana.

W przypadku niewykorzystanych miejsc przy zakupie pokoju 2 lub więcej osobowego, dopłata wynosi 30% ceny usługi hotelowej za każde niewykorzystane miejsce.

Dzieci do lat 3 w pokoju, w którym nie ma dla dziecka odrębnego miejsca do spania i dziecko nie korzysta z odrębnego miejsca do spania i dziecko nie korzysta z odrębnego miejsca przy stole w jadalni - gratis.

Dzieci w wieku do lat 10 z tzw. małą porcją wyżywienia - rabat 15% od ceny osoby dorosłej.

Sprzedaż dobowa z wyżywieniem HB nie dotyczy pobytów weekendowych.

 

Ośrodek Wypoczynkowy "Halny" 

Karpacz, ul. Kamienna 3A

58-540 Karpacz

tel. (+48) 75 761 91 85

email: halny@naturatour.pl

 

 

OFERTY SPECJALNE