ZAPYTANIE O MIEJSCA:Jastarnia Półwysep

Ośrodek Wypoczynkowy Półwysep składa się z 24 domków murowanych parterowych. Są to domki 3, 4 i 5 osobowe oraz 66 dzielonych domków drewnianych, dwukondygnacyjnych 4 osobowych usytuowanych na rozległym terenie. Do dyspozycji gości w ośrodku znajduje się: jadalnia, sklepik oraz bezpłatny parking. Na terenie ośrodka znajduje się stół do ping-ponga, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci oraz altany grillowe (możliwość wypożyczenia grilla). Bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego w odległości do 30m od budynku recepcji. OW Półwysep jest ośrodkiem sezonowym czynnym od maja do października.

POŁOŻENIE

Ośrodek usytuowany w popularnej wakacyjnej miejscowości Jastarnia, ok. 800 m. od Centrum. Nasz obiekt znajduje się ok. 100 m od otwartego Morza Bałtyckiego oraz 200 m od płytkiej i ciepłej Zatoki Puckiej. Przy Ośrodku znajduje się przystanek PKP, skąd można udać się m.in. na wycieczkę do Trójmiasta (ok.60-80 km) oraz do Helu (ok. 15 km).

ZAKWATEROWANIE

Funkcjonalnie urządzone domki 3, 4, 5 osobowe z możliwością dostawek. We wszystkich domkach znajduje się łazienka z prysznicem, lodówka, TV, radio, czajnik elektryczny, zastawa stołowa, 2 leżaki, parawan i koc plażowy. Istnieje możliwość przyjęcia zwierząt po wcześniejszym uzgodnieniu. Wymagana książeczka weterynaryjna z aktualnymi szczepieniami. Pobyt ze zwierzętami jest dodatkowo płatny.

OŚRODEK SEZONOWY - czynny od 1 maja do 30 września

                          


 

 

 

 
Jastarnia  to malownicze miejsce znajdujące się na Półwyspie Helskim. Bliskość ciepłych wód Zatoki Puckiej oraz morza Bałtyckiego czynią tę miejscowość idealnym miejscem dla miłośników sportów wodnych. Jastarnia ma dużo do zaoferowania zwolennikom aktywnego wypoczynku. Nauka kitesurfingu, windsurfingu, szalona jazda skuterami wodnymi czekają na Ciebie. Jeżeli jesteś zapalonym wędkarzem masz szansę złowić prawdziwe morskie ryby: pysznego dorsza lub soczystą flądrę. Zapaleni lub początkujący nurkowie mogą z bliska zaznajomić się z różnorodną fauną i florą Bałtyku, zwiedzą podwodną część torpedowni, a być może odkryją nowy wrak, których nie brakuje w wodach Bałtyku. Czyste, piaszczyste plaże, bliskość fortyfikacji wojskowych, czarujące uliczki z elementami charakterystycznej kaszubskiej zabudowy, stara, zabytkowa Chata Rybacka, Muzeum "Pod Strzechą", malowniczy, pełnych kolorowych kutrów port rybacki oraz spokojne rejsy po zatoce zachęcają do zwiedzania pięknej Jastarnii. To urokliwe miejsce, które sprawi, że zapragniesz do nas powrócić.

 

Termin Typ pokoju Cena Informacje dodatkowe

28.04 - 03.05.2018

31.05 - 22.06.2018

Domek drewniany i murowany 65 zł/os.  nocleg ze śniadaniem

90 zł/os.

 

nocleg z wyżywieniem (3 posiłki dziennie)

 

03.05 - 31.05.2018

Domek drewniany i murowany 50 zł/os. nocleg bez wyżywienia

03.09 - 16.09.2018

Domek drewniany i murowany

70 zł/os.

nocleg ze śniadaniem

95 zł/os.

nocleg z wyżywieniem (3 posiłki dziennie)

17.09 - 30.09.2018

 

Domek drewniany i murowany

60 zł/os.

nocleg bez wyżywienia

 

W przypadku niewykorzystanych miejsc przy zakupie domku jako 1 - osobowego dopłata wynosi 30% ceny usługi hotelowej.

Dzieci do lat 3 w domku, w którym nie ma dla dziecka odrębnego miejsca do spania i dziecko nie korzysta z odrębnego miejsca przy stole w jadalni - 10 zł ryczałt za dobę.

Dzieci w wieku do lat 10 - możliwa sprzedaż tzw. małej porcji wyżywienia w cenie 20 zł.

 

 

Jastarnia, ul. Mickiewicza 162

84-140 Jastarnia

tel. (+48) 58 675 22 70

email: polwysep@naturatour.pl

 

 

OFERTY SPECJALNE