Szanowni Państwo

Firma NATURA TOUR Spółka z o.o., specjalizuje się w organizacji krajowego wypoczynku we własnych Ośrodkach Wypoczynkowych położonych w najatrakcyjniejszych nadmorskich i górskich miejscowościach turystycznych.

Natura Tour Spółka z o.o. istnieje na polskim rynku turystycznym od 2000 roku. W tym czasie mieliśmy przyjemność oferować Naszym Klientom szereg usług zorganizowanych na najwyższym poziomie i za przystępną cenę, odpowiadających ich potrzebom i wymaganiom. Nasza oferta jest bardzo różnorodna, składają się na nią różne formy zorganizowanego wypoczynku, takie jak wczasy, kolonie, obozy, wycieczki, a także organizowanie krótkich imprez prywatnych i firmowych, pobytów weekendowych, balów sylwestrowych, wycieczek po najciekawszych miastach Polski i innych usług turystyczno - wypoczynkowych.

 

Z dniem 1 grudnia 2016 r. nastąpiło połączenie spółki pod firmą Kolejowe Przedsiębiorstwo Turystyczno - Wypoczynkowe ,,Natura Tour'' Sp. z o.o. ze spółką pod firmą ,,CS Szkolenie i Doradztwo'' , poprzez przejęcie przez Spółkę KPTW ,,Natura Tour '' Sp. z o.o. Spółki ,,CS Szkolenie i Doradztwo'' Sp. z o.o.. Nowa nazwa Spółki brzmi ,,CS NATURA TOUR '' spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

 

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami dotyczącymi Firmy Natura Tour oraz warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia:

 

Warunki uczestnictwa w krajowych imprezach turystycznych
NIP
REGON
Druk zgłoszenia szkody
Certyfikat ubezpieczeniowy
Gwarancja ubezpieczenia
Zgłoszenie Uczestnictwa w imprezie turystycznej
Ogólne warunki ubezpieczenia NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW
Regulamin udzielania zamówień poniżej 70.000,00 zł
Regulamin udzielania zamówień powyżej 70.000,00 zł
Klauzula RODO
Warta RODO